گفتگوی عمومی کاربران(40)

اين صفحه نسخه ذخيره شده مطلب است. ( مشاهده نسخه اصلي )
  6 فروردين 1393

محسن

برگی دیگر از دفتر روزگار ورق خورد، برگ دیگری از درخت زمان بر زمین افتاد، سالی دیگر گذشت با تمام بدي هاي ما و خوبي هاي طبيعت

نا مهرباني هاي ما و مهرباني هاي پروردگار ، اميد ها و نا اميديها

بهار آمد اميد را زنده كنيد زيبايي را طلب كنيد و همواره ياد خدا آرامش بخش دلها را زمزمه كنيد

زيبا شروع كنيد و دلخوش به محبت بيكران پروردگار باشيد

با من بخوانيد ترانه ي اميد و توكل

فرياد ميزنم

مشكلات تا نباشيد طعم آرامش توكل را نمي چشم پس بياييد كه من با توكل به يگانه پروردگارم نا توان نيستم

دوستانم روزهایتان بهاری و بهارتان جاودانه باد

پيام ها و نمادهاي گل رز

12 فروردين 1393

محمد

با سلام خدمت همههههههههه دوستان! سال نو رو به همه تبریک میگم.ان شالله که امسال سالی پر از نشاط، موفقیتتتتت و سلامتی برای همهههههه باشه.

12 فروردين 1393

abolfazl

باسلام خدمت همه دوستای عزیزم..........بخصوص اقا محسن واقا محمد.........راستی بچه ها اگه مطلب جدید وبا حال داشتید بزارید چون مطلبامون خیلی قدیمی شده به غیر از چندتا ازمطلبای اقا محسن .....

15 فروردين 1393

abolfazl

15 فروردين 1393

abolfazl

15 فروردين 1393

مهران

سلام خدمت همه دوستان   

18 فروردين 1393

محسن

سلاااااااااااااااااااااااااااام به همه دوستان موبي
از خودم بگم
تعطيلات خوبي داشتم ميشه گفت  يه مسافرت  درست و حسابي   اونم به دامن طبيعت سبز

هشتم  به همراه همسر گلم از سمت  كرج ، شمال گردي رو شروع كرديم و  از قزوين رودبار  كوچاصفهان رامسر تنكابن  عباس آباد  كلاردشت عبور و  چهار دهم كرج بوديم

قشنگ ترين جا  جاده عباس آباد به كلاردشت بود كه حس آرامش خوبي بهمون داد 

اگه خواستين  بنويسيد تعطيلات كجا بودين و چي تجربه كردين قشنگ ترين صحنه اي كه ديدين و شاد شدين  چي بود و از چه صحنه اي غمگين شدين 

20 فروردين 1393

مهران

من امسال مسافرت جایی نرفتم چون نیمه اول سال سرکار بودم نیمه دوم هم مهمان داری میکردم

25 فروردين 1393

مهران

کسی ننننننننیییییییسسسسستتتتتتتت؟

25 فروردين 1393

happy

:)

28 فروردين 1393

abolfazl

سلام به همه دوستای خوبم بخصوص محسن بهاره وhappyعزیز...امیدوارم حال تک تکتون خوب باشه ....بهاره میبینم که یه سری زدی بهمون. بالاخره...اقا محسن خوشحالم که حسابی خوش گذروندی انشاالله که همیشه در کنار خونوادت خوش خوش باشی این ارزوی قلبی من ودوستای مبی توست.....بهاره اشکال نداره اینم خودش یه نوع تعطیلات نوروز گذروندن ....ارزومند تمام خوبی ها وموفقیت ها برای شما دوستای گلم

1 ارديبهشت 1393

محسن

سلام به همه دوستای موبی امیدوارم ایام به کام همتون باشه منون قابل توجه بعضیا یواش نیاین یواش نرین من حواسم بهتون هست همین جا سلام میکنم منتظر جوابم

1 ارديبهشت 1393

zeynab

سلام به تمام دوستان گرامی سال نو مبارک همون طور که محسن عزیزم گفت تعطیلات به ما خیلی خوش گذشت خدارو شکر

2 ارديبهشت 1393

happy

سلام به آقا محسن و زینب عزیز....:)....

2 ارديبهشت 1393

علیرضا

سلام سالخوبى داشته باشىدقم کاشان البته دم در باغ فىن چون دىر رسىدىم بستن

4 ارديبهشت 1393

abolfazl

سلام و عرض ادب خدمت همه مب گلا......زینب خانوم واقا علیرضا به سایت خودتون خیلی خوش اومدید....اقا علیرضا زیارتتون قبول حق باشه انشاا...و خواهر عزیزم شما هم همیشه در کنار خونوادتون خوش و خرم باشید در تک تک لحظاتتون....happyدیگه مطلب نمیذاری اقا محسن از شما هم خبری نیس

5 ارديبهشت 1393

happy

من دوس دارم مطلب بزارم....ولی راستش وقتی میخوام مطلب بزارم برای گذاشتن تصاویر و کار روی متن محدودیت دارم....با چند تا مرورگر هم اومدم باز این مشکل وجود داره....به همین خاطر نمی تونم مطلب بزارم....

5 ارديبهشت 1393

abolfazl

مرورگرgooglechromeر امتحان کن فک کنم مشکلت حل بشه....شماکه همچین وبلاگ بروزی داری نباید به همچین مشکلی بربخوری قاعدتا

6 ارديبهشت 1393

happy

با گوگل کروم هم این مشکل وجود داره. سیستم موب با سیستم وبلاگی خیلی فرق داره. ورژنش خیلی قدیمیه....باید همه ی مرورگرهارو ساپورت کنه که متاسفانه اینطور نیست....

7 ارديبهشت 1393

محسن

با سلام خدمت تمامی دوستای موبیایام خوشی رو برای تمامی شما دوستان آرزو مندم

11 ارديبهشت 1393

zeynab

سلام به تمام دوستان فرا رسیدن ماه رجب رو به همه تبریک میگم مخصوصا به کسانی که تو این ماه روزه میگیرند روزه هاشون قبول .وقت دعا ما رو فراموش نکنید

11 ارديبهشت 1393

abolfazl

با سلام خدمت همه دوستان عزیز ......منم به نوبه خودم فرا رسیدن ماه رجب به همه مب گلای عزیز تبریک میگم......تو دعاهاتون مارفراموش نکنید....التماس دعا

امیرالمۆمنین علیهم السلام : هر کس در ماه رجب به خاطر خداوند صدقه دهد، خداوند روز قیامت در بهشت با آنچنان ثوابی وی را اکرام می‌نماید که نه چشمی دیده باشد، نه گوشی شنیده باشد، و نه بر قلب بشری خطور کرده باشد
بحارالانوار ،ج97 ، ص33 به نقل از امالی صدوق

11 ارديبهشت 1393

abolfazl

می گفت :

ما نسل " غیرت روی خواهر " و " روشنفکری روی دوست دختریم "
نسل " کادوی یواشکی " ،
نسل " پول ماهانه vpn " ،
نسل " خوابیدن با sms " ،
نسل " درددل باغریبه مجازی " ،
نسل " جمله های کوروش و دکتر ... " ،
نسل " ترس ازمنکرات " ،
نسل " سوخته " ،

حال من برایت می گویم :

" ما " نسل " غیرتیم " روی " وطن " ، " ناموس " ، " دیــــن " ،
نسل " نمازشب یواشکی " ،
نسل " خوابیدن بانوای حسیـــــن " ،
نسل " درددل با بی‌بی " ،
نسل " جمله های آقــا و شهـــدا
نسل " ترس از خدا "،

مولا!  نمی گذاریم نسلی را که تـــوصاحبش هستی نسل " سوخته " بنامند ،

" اینجا نسل غربتـــ بچه شیعه است

12 ارديبهشت 1393

abolfazl

کارت پستال مخصوص روز معلم

12 ارديبهشت 1393

zeynab

معلم عزیز روزت مبارک

12 ارديبهشت 1393

abolfazl

دل سرودِ مدحَتَت سر، عاشقانه مى‏کنم
مِنَ الاَزَل اِلَى الاَبَد تو را بهانه مى‏کنم

اگر نواى رب کنم خداى را طلب کنم
من از هدایت تو سر بَر آستانه مى‏کنم

شَها دَهُم ولى تویى چهارمین على تویى
بنام نامى على تو را ترانه مى‏کنم

نه ترک ذکر تو کنم نه حد شکر تو کنم
نداى اعتلاى تو به هر زمانه مى‏کنم

شهادت جانسوز امام علی النقی(ع) برتمام شیعیان ومحبین اهل بیت تسلیت باد

22 ارديبهشت 1393

مهران

روز مرد بر همه ی داداش های موبی پیشاپیش مبارک

23 ارديبهشت 1393

safa

سلام به همه موبی های عزیز دلم برای تک تکتون تنگ شده بود امیدوارم همگی خوب و خوش باشید روز میلاد مولی علی (ع) و روز پدر مبارک

30 ارديبهشت 1393

محسن

با سلام خدمت تمامی دوستای موبیایام خوشی رو برای تمامی شما دوستان آرزو مندم

3 خرداد 1393

abolfazl

سلام به همه ......صفا وبهاره خوبید؟؟؟/کم پیدایید.....

5 خرداد 1393

مهران

سلام به همه ی موبی ها من می خوام گوشیم رو عوض کنم ولی بین سامسونگ گلکسی نوت 3 و سامسونگ گلکسی s5 نمی دونم کدومش رو انتخاب کنم لطفا راهنمایی کنید تا گوشی بهتری بخرم

5 خرداد 1393

abolfazl

سلام نظر من گلکسی s5.....خواهر عزیز.....فایلاش برات میذارم خودت مقایسه کن

6 خرداد 1393

مهران

تصمیمم رو گرفتم می خوام s5 البته 2.5 گیگاهرتزی چهار هسته ای Qualcomm Snapdragon 801 بگیرم امید وارم که دیگه از خریدم پشیمون نشم

6 خرداد 1393

abolfazl

مبارکت باشه بهاره خانوم.....واقعا گوشی "های کلاسی" وخیلی هم خوش دست....نوت 3هم گوشی عالی ولی بیشتر بدرد کسایی میخوره که کارای اداری زیادی انجام میدن وخیلی هم خوش دست نیست....موفق باشی

6 خرداد 1393

مهران

ممنون از راهنمایی شما

7 خرداد 1393

abolfazl

خواهش میکنم

15 خرداد 1393

مهران

اکثر جاها رو سر زدم ولی s5 چهار هسته پیدا نمیشد به خاطر همین نوت3 چهار هسته گرفتم خدایی گوشی خوبیه

16 خرداد 1393

محسن

با سلام خدمت دوستای موبی ایام خوشی رو برای همتون آرزو مندم

1 تير 1393

happy

سلام دوستان....داشتم مطالب سال های گذشته رو میخوندم...چه جو خوبی داشت موب....یادش بخیر...راستی کسی از فاطمه خبر داره؟خیلی وقته نیست....

5 تير 1393

abolfazl

سلام و درود من رو هم پذیرا باشید مبی های عزیزم

6 تير 1393

happy

از شیخ بهایی پرسیدند: سخت میگذرد،چه باید کرد؟.......گفت: خودت که میگویی سخت میگذرد، سخت که نمی ماند! .........پس خدارو شکر که می گذرد و نمی ماند …ا

30 تير 1393

abolfazl

happy یه ذره بعید میدونم هرچند ادم خوشبین ونگرش مثبتی هستم

7 مرداد 1393

happy

می گذرد....:)

13 مرداد 1393

محمد

زندگی در گذر است... آنچه میماند خاطرهاست. پس خاطره ها رو خوب بسازیم. سلام به همه دوستااااان. خوشحالم میبینم که هنوز دوستان توی سایت هستن و موب رو ترک نکردن.خیلی از بچه ها دیگه خبری ازشون نیست

13 مرداد 1393

happy

سلام...بله درست میگید...این مهمه که ما آدما سعی کنیم خاطرات خوبی از خودمون جا بزاریم....خوش اومدین...

5 شهريور 1393

محسن

با سلام و عرض ادب خدمت تمامي دوستان موبي سلامتي و شادابي رو براي همتون آرزومندم

11 شهريور 1393

happy

سلام به همه ی دوستان....هر وقتی میام به موب....ناخوداگاه یاد گذشته می افتم....چو روزایی داشتیم.....دلم واسه اون شور و نشاط ایام گذشته تنگ شده....چرا جو موب اینقدر سرد و بی روح شده؟ درسته مشغله ها زیاد شده....ولی کاش مثل گذشته بیایم و شور و نشاط و گرمی بدیم به جو موب....

12 شهريور 1393

مهران

به نظر من دلیل سرد شدن موب ، فیس بوک و این برنامه های چتی مثل لاین و واتس آپ و .... هست

22 مهر 1393

محسن

سلام به همه ی موبی های عزیز امیدوارم همه ی شما عزیزان در سلامت باشید

23 مهر 1393

m/a

من هم به همه شما دوستان در اينجا سلام عرض مينمايم و سلامي گرم و خسته نباشيد جداگانه براي داداش محسن پر انرژي . ان شاا... هميشه سالم و تندست و پيروز باشيد .

25 مهر 1393

abolfazl

سلام و درود به همه ای که نیستن مث خودم

9 آذر 1393

محسن

سلام به همه ي دوستان ايام خوشي را براي همه ي شما ارزو مندم

13 آذر 1393

abolfazl

کو پ هیچکی؟

13 اسفند 1393

m/a

سلام بر همه دوستان و عزیزان 6 فروردین ماه 1393 بود که این صفحه با پیام زیبای آقا محسن عزیز و دوست داشتنی ایجاد شد و امروز 13 اسفند ماه 1393 هستش و ............... خلاصه دوستان عزیز بیائید لطف کنید اگر هر روز برایتان امکان ندارد حداق هفته ای یک پیام بنویسید .یاد ایام گذشته به خیر که هر روز ساعتها در موب با دوستان گپ و گفتگو داشتیم و نقطه اتصال بچه ها به یکدیگر در بیشتر موارد آقا محسن عزیز دوست پر انرژی و فعال ما بودند .پس خواهش میکنم قبل از اتمام سال ، دوباره در موب جمع شویم و گفتگوی دوستانه داشته باشیم و هر کس مطلبی و تجربه ای دادرد آنرا در اختیار دیگری قرار دهد.در خاتمه باز هم از آقا محسن و دیگر دوستان متشکرم .

27 فروردين 1394

محسن

سلام به همه دوستان قدیمی و..... سایت موبی فراموش نشده هنوز کسایی هستند مثل من گهگاهی میانو سری میزنن ومیرن پیام میدم به همتون یاد خاطرات بهترینروز ها با شما روگرامی میدونم دوستایی که نمیشه انتظار داشت با وجود این همه نرم افزار اطلاع رسانی و گروه بازی ها حوصله یی برای نوشتن پیام تو اینجا روداشته باشن سال خوشی رو برای همتون ارزو دارم دوستان عزیز و قدیمی

10 ارديبهشت 1394

عزرائیل

سلام به همه شما عزیزان - آقای محسن فکر میکنم فقط من و شما هستیم که سری به اینجا میزنیم ولی یادم هست روزی اینجا خیلی شلوغ بود .

13 ارديبهشت 1394

m/a

سلام بر همه شما خصوصا آقا محسن عزیز و دوست داشتنی و برادری گرانقدر و دیگر دوستان که هیچ وقت منو در اون بحران روحی تنها نگذاشتند و در اینجا دوباره از همه آنها تشکر و قدردانی مینمایم.روز مرد بر همه شما و آقا محسن عزیز که مردی واقعیست مبارکباد.

9 خرداد 1394

نسرین

هر چند کسی نیست . اما سلام به همه دوستان موبی . انشالله هر جا باشین خوب و خوش و سلامت باشین . :-)

18 خرداد 1394

saeed

منم سلام ميكنم به همه دوستان و كاربراي عزيز موب: نسرين- ابولفضل- محسن-زينب- هاجر-محمد- محمدعلي- عزراييل و مهران كه قبلا بهاره بود:D منم خيلي ميام اينجا سر ميزنم بدون ردپا ميرم ولي اين دفعه از دلم نيومد بدون عرض سلام رد بشم. قبلا خيلي تلاش كردم انجمن جون بگيره ولي ديدم با شرايط فعلي اصلا شدني نيست. الان فقط براتون آرزوي موفقيت دارم.

24 تير 1394

محسن

دوستان سلام ایام خوشی رو برای همگیتان آرزو دارم دوستدارتان

22 شهريور 1394

happy

سلام دوستان. بعد مدتها امروز اومدم موب. خوبین خوشین سلامتین؟ چرا اینجا اینقدر سوت و کوره؟یاد ایام گذشته بخیر.....برای تک تکتون آرزوی شادی و لحظاتی پر از آرامش دارم.

17 مهر 1394

محمد

باز در خود خیره شو، انگار چشمت سیر نیست درد خودبینی است می دانم تو را تقصیر نیست/ کوزه ی دربسته در آغوش دریا هم تهی است در گل خشک تو دیگر فرصت تغییر نیست/ شیر وقتی در پی مردار باشد مرده است شیر اگر همسفره ی کفتار باشد، شیر نیست/ اولین شرط معلم بودن عاشق بودن است شیخ این مجلس کهن سال است اما پیر نیست/ در پشیمانی چراغ معرفت روشن تر است توبه کن! هرگز برای توبه کردن دیر نیست/ همچنان در پاسخ دشنام می گویم سلام عاقلان دانند دیگر حاجت تفسیر نیست/ باز اگر دیوانه ای سنگی به من زد شاد باش خاطر آیینه ی ما از کسی دلگیر نیست.

3 آذر 1394

محسن

سلام به همه ی دوستان ایام خوشی رو برایتان آرزو مندم

1 دي 1394

MAMALI

سلام ای بابا چرا ساکته سایت؟ فور و آرش کجا هستن؟ گلوریا !

14 دي 1394

نسرین

سلام به همه دوستان موبی که دیگه هیج کدوممون نیستیم . هرجا هستین خوب و خوش و سلامت باشین . آقا MAMALI تو سایت موب فور و آرش و گلوریا دیگه به تاریخ پیوستن .

14 اسفند 1394

محمد

سلام بر دوستا قدیمی که دیگه خیلییییی وقته خبری ازشون نیست....

16 اسفند 1394

محسن

با سلام ایام خوشی را برای همه ی شما دوستان آرزو مندم

20 اسفند 1394

MAMALI

سلام ب همگی، امید وار شدم ! سلام نسرین خانم خوبه که شما هستین. آقا محمد و محسن خوبین شما ؟ ایشالله که تو سال پیش رو همگی روزهای شاد و خوبی داشته باشین

7 خرداد 1395

محسن

سلام به همه ی بزرگواران ایام خوشی را برای همه ی شما دوستان آرزو مندم به امید موقیت برای همه شما

© Iran Mobile Phone Information Network