تسلیت تاسوعا و عاشورا!!!

اين صفحه نسخه ذخيره شده مطلب است. ( مشاهده نسخه اصلي )
  23 آذر 1389

happy

دوستان عزیزم پیشاپیش فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی رو به همتون تسلیت عرض می کنم!!!!ایشالا که بتونیم فلسفه ی شهادت امام حسینو درک کنیم و همیشه حسینی رفتار کنیم!!!

23 آذر 1389

zeynab

منم به نوبه خودم به همه دوست داران حسین و اهل بیتش تسلیت عرض میکنم

23 آذر 1389

happy

در ضمن دوستان یادم رفت بگم!!!!واسه آقا محمد علی هم دعا کنین!!!و همین طور واسه دوستی که تصادف کرده!!!!ببینم سلامتی شون رو چطور از خدا خواهین گرفت!!!ممنونم از همتون!!!!واسه همگیتون آرزوی کامیابی و شادی دارم!!!الهی که همیشه گل لبخند رو لباتون باشه!!و همیشه پیش خدا و بندگانش سربلند باشین دوستان عزیزم!!

23 آذر 1389

پلیس تهران

من  هم از طرف خودم و معاون خودم  به تمامی شیعیان  این ایام را تسلیت عرض مینمایم . و محمد علی عزیز در اینجا من مجددا فوت برادرت حسین جان را به شما تسلیت عرض مینمایم و امیدوارم اون عزیز از دست رفته در اون دنیا در کنار اقا امام حسین قرار گرفته باشند. ما برای سلامتی شما  همگی دعا میکنیم

23 آذر 1389

m/a

من هم  ایام عزا داری امام حسین را به همه تسلیت عرض مینمایم  و از شما هم اقا پلیس ممنونم که هنوز بعد از گذشت یکسال و 2 ماه به یاد برادر عزیزم حسین هستید . روحش شاد  باد

1 تير 1393

happy

:)

happy دلیل این شکلک چیه .....اصلا چرا تو این مطلب قدیمیت شکلک گذاشتی؟؟؟

6 تير 1393

happy

راستش یه روز که بیکار بودم...رفتم و وطالب قدیمی تر رو خوندم....یاد خاطرات و روزای گذشته توی موب افتادم...این شکلکای لبخند به این خاطره....:)

10 تير 1393

abolfazl

اکی حق با شماست ولی یه شکلک دیگه لازم داره:-(

12 تير 1393

happy

ولی آقا ابوالفضل یاد گذشته برام خاطرات خوشی رو تداعی می کنه و لبخندو میاره رو لبام....

30 تير 1393

abolfazl

از دید شما اره ولی وقتی تکرار نمیشه چه فایده

© Iran Mobile Phone Information Network