گوشي ها | آگهي ها | قيمت ها | اخبار و تازه ها | دريافت فايل | تبادل نظر | کاربران | جستجو | راهنمای مشترکین | فروشگاه
  English     نسخه موبایل   

وقتی تازه موبایل آمده بود!
گفتگوی عمومی کاربران(40)
نقشه ترافیک اینترنتی منتشر شد + تصویر
اختلال در خطوط تلفن همراه بعد از راه‌اندازی نسل 3
فقر و بخشش
تسلیت تاسوعا و عاشورا!!!
اون روزا ...............
آثار عصبانیت
لقب خرابكارترين بدافزار دهه اخير به MyDoom رسيد!
گلکسی اس 5 (Galaxy S5
گلکسی نوت 3
کیک جشن تولد برخی بازیگران و هنرمندان مشهور سینما
کارت پستال ویژه روز معلم
جذاب ترین چهره فصل نقل و انتقالات در راه پرسپولیس
راهکارهایی برای جلوگیری از هک شدن تلفن همراه
کاهش 20 درصدی قیمت ADSL شرکت‌های خصوصی
هدیه‎ی ویژه‎ی رایتل به بازدیدکنندگان از نمایشگاه
حکمرانی اینترنت در جهان باید بین‌المللی شود
آغاز جشنواره جمعه‌های رؤیایی همراه اول
نوکیا در اختیار مایکروسافت قرار گرفت
آیفون 6 آیپد مینی را از رینگ رقابت خارج می‌کند
هووی مخابرات از راه رسید
اینترنت اکسپلورر را کنار بگذارید
بررسی گوشی Xperia C سونی
بد جوری عاشقت هستم
PadFone mini (Intel)
Zenfone 6
کنترل پیامک‌های انبوه برای جلوگیری از انتشار...
روایتی از افزایش و کاهش تعرفه‌های تلفن در کشور
تجمیع قبوض تلفن همراه و ثابت در تهران
قیمت پیامک، MMS و اینترنت همراه تغییر می‌کند؟
کاهش چشمگیر قیمت مکالمات اعتباری
سورپرایز همراه اول برای مشترکان
صدای مردم کوهسرخ شنیده نمی‌شود
Galaxy Pocket S5300

آخرين جستجو ها :

آنتی ویروس جاوا sms رایگان CONTACT تنظیم GPRS همراه اول N95 fm transmitter G800 sms ring شماره برندگان اسامی برندگان برندگان هفته شش برندگان جشنواره همراه اول برندگان اعلام برندگان همراه اول برند برندگان جشنواره همراه اعلام برندگان برندگان جوايز برندگان پیامک همراه اول اسامی برندگان قرعه کشی برندگان جایزه برنده جوایز همراه اول برنده یک میلیون برندگان خوش حساب همراه اول برندگان جوایز برندگان جشنواره برندگان قرعه کشی همراه اول برندگان همراه اول برندگان هفته پنجم theme n80 HTC

ورود اعضا

نام کاربري :

کلمه عبور :

عضو سايت نيستم
 کلمه عبور را فراموش کرده ام

متن های عاشقانه زیبا

انجمنهاي گفتگو و تبادل نظر

صفحه اول انجمنها / تلفن همراه ، مطالب متفرقه

6 بهمن 1386   نسخه ذخيره شده   لينک مستقيم مطلب     متن های عاشقانه زیبا
 مشاهده مشخصات کاربر

عضو سايت

سپیده

نوکیا N95 
همراه اول

۱ _ میتونم یه چیزی بهت بگم؟ مطمئن باش که از ته قلبم میگم... همیشه از خدا میخواستم که تو زندگیم یه همراه خوب بهم بده.. . همراهی که همیشه کنارم باشه و بتونم باهاش ارتباط برقرار کنم... خدا یکیشو به من داد.... مال من نوکیاست... مال تو چیه؟

2 _ با چنان عشقی زندگی کن که حتی اگر بنا به تصادف در جهنم افتادی خود شيطان تو را به بهشت بازگرداند

3 _ گل سرخ را دوست دارم چون رنگ خونه . خون را دوست دارم چون در رگ جاریست . رگ را دوست دارم چون به قلب راه داره . قلب را دوست دارم چون جایگاه توست .

4 _ عاشقي را شرط اول ناله وفرياد نيست

تا کسي از جان شيرين نگذرد فرهاد نيست

5 _ سعي کن يک مشت آب را در دست بفشاري. خواهي ديد که بسرعت ناپديد مي شود. اما اگر به آرامي دست ات را در همان آب رها کني مي بيني که با تمام وجود آب را حس مي کني

6 _ شبي از شبها تو به من گفتي كه شب باش:

من كه شب بودم

و شب هستم

و شب خواهم بود

به اميدي كه تو فانوس شب من باشي

7 _ تکیه بر دیوار کردم خاک بر پشتم نشست

دوستی با هر که کردم عاقبت قلبم شکست

8 _ زندگی کوتاه ترازآن است که به خصومت بگذرد وقلبها گرامی ترازآن هستندکه

بشکنند فردا طلوع خواهد کرد حتی اگر نباشیم!

9 _ زندگی پژمردن يک برگ نيست بوسه ای در کوچه های مرگ نيست زندگی يعنی ترحم داشتن با شقايقها تفاهم داشتن.

10 _ خنده ات رو به همه بده، ولي لبخندت را به يه نفر، عشقت را به همه بده،ولي وجودت را به يه نفر، بذار همه عاشقت باشن، ولي خودت عاشق يه نفر باش

11 _ ۱۰۰ بار قسم خوردم که نامت را به زبان نیارم ولی افسوس که قسم هم نام تو بود

12 _ عاشقانه ترین نگاهم را روی قایقی از باد نشاندم و پارو زنان سوی تو فرستادم وقتی به ساحل نگاه تو رسید تو چشمانت را بستی و قایقم غرق شد .

1 _ اگر سلطنت بلد نباشم .سلطنت نمیکنم...اگر زندگی بلد نباشم زندگی نمی کنم ...اما اگه دوست داشتن رو بلد نباشم به خاطر تو یاد میگیرم

2 _ خدا به تو دو تا پا داد تا با آنها راه بروی. دو تا دست داد تا نگه داری. دو گوش برای شنیدن و دو چشم برای دیدن داد ولی چرا فقط یک قلب به تو داد؟ چون قلب دوم تو رو به کس دیگری داد تا تو آن را پیدا کنی

13 _ گل را دوست دارم تو را هم دوست دارم گل را برای بوییدن تو را برای بوسیدن گل را برای یک لحظه تو را برای همیشه

14 _ هر کی عاقله ، غمی داره

روزگار درهمی داره

عاشق نشدی تا بدونی ،‌ دیوونگی عالمی داره

15 _ زندگی قشنگه اگه با تو باشه... مرگ قشنگه اگه برای تو باشه... دلتنگی قشنگه اگه به خاطر تو باشه... من قشنگم اگه با تو باشم اما تو هرجور که باشی قشنگی

16 _ یک روز گل به خدا گفت:چرا گل های زیبا همه خار دارند؟

خداوند گفت:نه یه گل زیبا هست که خار نداره ولی صداش نکن چون داره الان این اس ام اس رو میخونه

17 _ دریا باش که اگر کسی سنگ به سویت پرتاب کرد سنگ غرق شود نه آنکه تو متلاطم شوی

18 _ داستان غم انگيز زندگي اين نيست که انسانها فنا مي شوند ، اين است که آنان از دوست داشتن باز مي مانند

تبسم نگاه تو نشان عشقي آشناست ...!

6 بهمن 1386     لينک مستقيم مطلب  
 مشاهده مشخصات کاربر

عضو سايت

محمد

سوني اريكسون XPERIAX1 
ايرانسل

نشنو از نی، نی حصیری بینواست

بشنو از دل، دل حریم کبریاست

نی بسوزد و خاک و خاکستر شود

دل بسوزد و خانه دلبر شود

ارسال پاسخ ارسال سریع پاسخ      ارسال پاسخ ارسال پاسخ      ارسال مطلب جديد ارسال مطلب جديد

پاسخ :

کد مقابل :      

فهرست موضوعات  |  ارسال مطلب  |  جستجو در مطالب  |  قوانين و مقررات گفتگو و تبادل نظر

صفحه اصلي  |  قوانين و مقررات  |  ثبت فروشگاه   |  اخبار و تازه ها  |  تبليغات در سايت  |  آكهي در سايت  | تبادل نظر  | جستجوي پيشرفته  | تماس با ما |

Copyright ©  2005-2012 www.mob.ir . All Rights reserved .

Nokia | SonyEricsson | Samsung | Motorola | Alcatel | LG | Benq | Toshiba | Pantech | Philips | NEC | Benq-Siemens | Sagem | Sharp | Siemens | Haier | HP | I-mate | Panasonic